06.12.2018

Які характеристики повинне мати житло бізнес-класу?

На сьогоднішній день конкуренція на ринку нерухомості Івано-Франківська достатньо висока і кількість пропозицій відповідно теж постійно зростає. Якого класу житло обирають мешканці Івано-Франківська? Це питання досліджував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Сучасні покупці до вибору житла ставляться дуже відповідально. Перш ніж здійснити купівлю квартири клієнти цікавиться всіма деталями. Проте, основними показниками залишається якість житла та надійність забудовника. Застосування сучасних технологій будівництва також відіграє важливу роль. Для того, щоб будинки відповідали всім європейським стандартам необхідно використовувати матеріали найвищої якості. Наприклад, сучасний житловий район Manhattan будується за монолітно-каркасною технологією, яка вважається найбільш оптимальним методом зведення багатоповерхівок.

Тут застосовано новітні технології енергозбереження, системи тепло- та шумоізоляції, планування квартир за стандартами Smart Home. У кожному з будинків комплексу Manhattan буде спеціальна кімната для зберігання дитячих колясок, велосипедів та спортивного інвентарю. У дворі будуть розміщені великі дитячі та спортивні майданчики, мультифункціональне поле для гри в теніс, волейбол, футбол та баскетбол. А також власна розвинена інфраструктура: продуктові крамниці, ресторан/кафе, фітнес-центр, боксерський клуб, дошкільний заклад та ін.

Житло бізнес-класу

На сьогоднішній день спеціалісти виокремлюють три основні класи житлової нерухомості: комфорт, бізнес та еліт. Таким чином, житло бізнес-класу займає проміжну ланку, а отже і значну частку ринку. Багато забудовників теоретично реалізовують проекти бізнес-класу, а фактично багато з них не відповідають встановленим вимогам. Забудовник, який реалізовує проекти бізнес-класу повинен забезпечити своїм майбутнім мешканцям максимальний рівень комфорту, впровадження сучасних технологій у зведенні будівлі та оптимальні рішення кожної деталі.

Покупцям, котрі прагнуть придбати якісне житлове приміщення в житловому комплексі бізнес-класу варто звернути свою увагу на такі складові:

Метод будівництва. Найбільш оптимальним методом будівництва серед всіх можливих типів є монолітно-каркасна технологія. Даний спосіб забезпечує тривалу стійкість будівель, довговічність, а також можливість вільного планування.

Віконні системи. Перш за все, вікна виступають джерелом освітлення та енергозберігаючим комплексом, котрий забезпечує належний рівень шумоізоляції та тепла в квартирі. Наприклад, в житловому комплексі Manhattan, який належить до житла бізнес-класу, будуть встановлені алюмінієві системи преміум-класу Reynaers, які вважаються одними з найякісніших виробників у Європі.

Опалення, вентиляція. Якісна система вентиляції необхідна для підтримки комфортної температури у приміщенні та постійно чистого повітря. Тому важливо звертати увагу при виборі квартири бізнес-класу та такі фактори, як спосіб опалення та вентиляції.

Система відеоспостереження, охорони. Відсутність системи відеоспостереження та закритої території свідчить про те, що житловий комплекс не належить до класу «бізнес».

Дитячі та спортивні майданчики. Девелопери, котрі пропонують житло бізнес-класу повинні використовувати тільки якісне, сучасне обладнання дитячих та спортивних майданчиків. 

Окремий наземний чи підземний паркінг. Питання стабільного паркомісця особливо актуальне сьогодні. Оскільки, кількість автомобілів щороку збільшується. Забудівники повинні враховувати даний фактор при реалізації своїх проектів.

Розвинена інфраструктура. Наявність власної розвиненої інфраструктури вкрай важливо для комфортного проживання всіх мешканців комплексу. Тож при виборі квартири та житлового комплексу бізнес-класу покупцям варто врахувати і цей чинник.

Придбати квартиру бізнес-класу в Івано-Франківську можна в сучасному районі Manhattan від будіевльної компанії «Благо».