25.07.2019

Дворівнева квартира в сучасному районі Manhattan

В Івано-Франківську наберає обертів новина про новий тренд нерухомості – дворівневі квартири. А ще до недавна такий тип нерухомості вважався елітним. З плином часу все змінилось і зараз можна придбати дворівну квартиру за ціною класичною. Таке помешкання має багато переваг. Які саме розповів Аналітичний центр компанії.

Велика площа – спільна риса з приватним будинком
Дворівневі квартири, зазвичай, мають достатьо багато простору, що дозволяє поділити помешкання на особисту та загальну територію. Перший поверх виокремлюють під кухню, вітальню, гостьову кімнату, санвузол. Другий поверх – спальня, дитяча кімната, кабінет, гардероб, санвузол, тощо. А окремий вхід на кожен поверх слугуватиме додатковою перевагою.

Сходи  
Наявність сходів у квартирі це не тільки красиво, але й функціонально. По-перше, зараз на ринку представлені різноманітні варіанти дизайнів – від класичних маршових до модернових гвинтових. Відповідно, кожна сім'я обирає те, що їй ближче до душі. 
Окрім того, приміщення під сходами можна облаштувати полицями, де зручно зберігати речі або ж, наприклад, гардероб. 

Дизайн
Велика площа дворівневої квартира дозволяє власникам втілити в реальність найсміливіші дизайнерські рішення. Хай-тек, лофт, мінімалізм, авангард, конструктивізм – кожен стиль пасуватиме дворівневій квартирі, підкреслить індивідуальність та характер життя господарів. Такі квартири тепер можна купити в центрі Івано-Франківська, в сучасному районі Manhattan.  

Пропозиція від забудовника
Успішна компанія Blago developer пропонує своїм клієнтам вигідну пропозицію – дворівнева квартира в сучасному районі Manhattan за ціною класичної.
За деталями звертайтеся в офіс компанії Blago developer, що знаходиться у м.Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35 або за телефоном: (098) 166-23-56