24.01.2020

Які типи квартир користуються значним попитом в Івано-Франківську?

Ринок нерухомості постійно змінюється відповідно до потреб покупців. На такі зміни впливає коливання курсу валют, цін, представлена пропозиція на ринку, розвиток технологій, зміна стилю життя людей, а також зміна вимог покупців до якості нерухомості.

Ринок нерухомості постійно змінюється відповідно до потреб покупців. На такі зміни впливає коливання курсу валют, цін, представлена пропозиція на ринку, розвиток технологій, зміна стилю життя людей, а також зміна вимог покупців до якості нерухомості. Зокрема, зараз на ринку нерухомості Івано-Франківська присутні різні класи житла: економ, комфорт, бізнес та еліт. Якщо розглядати більш детально, то можна виділити типи квартир: класичні, smart та Lite. Яскравим прикладом в Івано-Франківську, де присутні всі типи нерухомості бізнес-класу є сучасний район Manhattan.

Аналітичний центр компанії blago developer дослідив, які класи нерухомості та типи квартир найчастіше обирали покупці в 2019 році.

Першу сходинку популярності в 2019 році посідають класичні двокімнатні квартири. (47%). Покупці віддають перевагу житловим комплексам з розвиненою інфраструктурою, зручною транспортною розв’язкою, наближеність до центру міста. В сучасному районі Manhattan представлені 5 типів класичних двокімнатних квартир площею від 58 квадратних метрів, а житловий район розташований в центральній частині Івано-Франківська, поблизу міського озера.

Почесне друге місце розділи між собою однокімнатні Lite- та Smart квартири (29%). Не зважаючи на те, що Lite-квартири – це новий формат житла, про який івано-франківці дізнались тільки наприкінці вересня 2019 року, вони встигли зарекомендувати себе, як функціональні та зручні квартири. Smart-квартири часто обирають інвестори для подальшої здачі в оренду або молоді самостійні люди.

Третю сходинку зайняли трикімнатні квартири (25%). Наше дослідження показало, що до вибору трикімнатних квартир покупці відносяться особливо прискіпливо. Звертають увагу на такі пункти: якість будівництва, якість віконних систем, дверей, краєвиди з вікон, локація житлового комплексу. Наприклад, в районі Manhattan фаворитом серед покупців трикімнатних квартир є помешкання в елітному будинку №4. І це не дивно, адже з вікон трикімнатних квартир в цьому будинку відкриваються дивовижні краєвиди міського озера. Будинок буде покращеного типу і належатиме до класу «еліт».

Купити квартиру бізнес-класу стандартного планування, типу Lite та Smart можна в сучасному районі Manhattan.

Детальну інформацію про житловий район можна за номером телефону (098) 166-23-56 або на сайті