05.01.2022

Інфраструктура для електротранспорту, доступна біля житла

За останні кілька років серед івано-франківців спостерігається перехід зі звичайного транспорту на більш екологічний – електротранспорт. Все більше сімей купують електромобілі, що зручно та безпечно для довкілля.

Зростання популярності електротранспорту стимулює забудовників змінювати інфраструктуру житлових комплексів. Прикладом вдалої реалізації нових тенденцій є сучасний район Manhattan. На його території передбачені спеціальні місця для паркування і заряджання транспорту з електричним приводом.

Сучасний сервіс для мешканців району

Район Manhattan будується поруч з озером усього за 5 хв їзди до центру. Таке розташування дозволяє жителям без зайвих зусиль і затрат часу добиратися до будь-якої частини міста, маючи власний транспорт. Для його паркування вже будується великий підземний паркінг, у якому також будуть окремі паркомісця для електротранспорту.

Мешканці будинків можуть з легкістю купувати електрокари, не хвилюючись за можливість зарядки. Для цього будуть встановлені сертифіковані зарядки, безпечні та прості у використанні. Кожен охочий може купити окреме паркомісце, щоб мати власне місце для зберігання та заряджання транспорту.

Безпечні умови

Цілодобова охорона, системи відеонагляду забезпечать надійне збереження усього транспорту. А створення спеціальних умов мікроклімату дозволить захистити автомобілі від несприятливих погодних умов.

Підземний паркінг у Manhattan відповідатиме вимогам сучасного комфортного життя.

Дізнатися вартість паркомісць та обрати бажане планування можна у відділах продажу blago developer за телефоном: +38 (098) 166-23-51