11.08.2017

Smart-квартира крута альтернатива однокімнатній квартирі!

Smart-квартири  - це квартири формату студія з невеликим метражем (від 40 кв.м.), в яких немає глухих зон, а кожен квадратний метр є максимально функціональним.

У Smart-квартирі є кухня, вітальня та спальня, тобто при метражі однокімнатної квартири ви отримуєте функціонал двокімнатної. Даний формат житла є надзвичайно популярним у наш час. Міста - мільйонники - яскравий приклад цьому.  Причиною є золота середина між функціональністю та економією. Невеликий метраж дозволяє економити на придбанні, облаштуванні та комунальних платежах, а наявність найбільш потрібних функціональних зон спальні, вітальні та кухні забезпечує комфортне проживання.
Аналітичний центр компанії «Благо» дослідив, які основні переваги такого формату помешкання для різних типів сімей.
Спершу з’ясуємо: хто найчастіше купляє smart-квартири.
Дослідження показують, що значним попитом smart-квартири користуються серед неодружених людей, молодих сімей та людей, які досягли пенсійного віку.
Неодружені люди обирають таке житло через його функціональність, мінімалізм та невисоку вартість. Купити smart-квартиру для багатьох із них є вигідної альтернативою стандартній однокімнатній квартирі. Це пояснюється оптимальним та комфортним плануванням цих квартир. Також великим плюсом є економія часу і коштів при облаштуванні помешкання. Вільне планування дозволяє в дуже короткий термін підготувати квартиру для комфортного проживання.
Що ж стосується молодих сімей, то їх вибір падає на smart-житло завдяки продуманості кожного метру квадратного. Про це, зазвичай, дбають архітектори забудівельника. Їх робота полягає в тому, щоб зробити все можливе, для облаштуваня найбільш функціонального простору.  Як результат, в помешканні немає зон, які б не використовувались.
Зараз у багатьох сімей, які досягли пенсійного віку також виникає необхідність купити smart-квартиру. Приваблюють цей сегмент покупців: доступна вартість та економія на комунальних послугах. Компактна квартира легко опалюється і не потребує великих енерговитрат. 
Купити smart-квартиру в Івано-Франківську можна в районі Manhattan.