01.01.2018

Секрет популярності smart-житла в Івано-Франківську

Ще зовсім недавно значна частина франківців не підозрювала про існування smart-житла, а зараз його активно обговорюють і купують.

Причиною цьому є низка факторів, які в наш час стають вагомими для середньостатистичного українця. Придбавши таку квартиру, власник отримує абсолютно новий комфортний ергономічний формат організації життєвого простору. Такого результату архітектори досягають за рахунок використання сучасних концепцій розумного зонування квартири, які дозволяють забезпечити максимальну функціональність кожного квадратного метра. Як результат, дослідження аналітичного центру «Благо» показують стабільну позитивну динаміку купівлі smart-житла серед франківців.

Секрет успіху smart-квартир наступний:

–             Компактне і продумане планування – ось у чому криється один із секретів. Купуючи smart-квартиру, ви не платите за зайві квадратні метри і при площі 40 кв. м отримуєте кухню, вітальню і спальню, тобто функціонал двокімнатної квартири;

–             Невелику за метражем квартиру значно легше обігріти, ніж велику. Smart-квартира має функціонал двокімнатної квартири, але площу однокімнатної. У двокімнатній є багато глухих зон, які не використовуються, але опалюються. Тому за рахунок компактності та використання всіх зон власники smart-квартир суттєво економлять на щомісячних комунальних платежах, але не на комфортності та функціональності житла;

–             Сьогодні здали в експлуатацію, а через місяць вже заїхали. За рахунок відсутності перестінок цей тип житла можна дешево і швидко підготувати для проживання;

–             Smart-квартира здається великою! Вона має площу однокімнатної квартири, проте її візуально збільшують відсутність перестінок та панорамні вікна. Це робить її комфортною і створює відчуття простору і зручності великої квартири.

Хто ж вони, сьогоднішні власники smart-квартир?

  - Серед покупців таких квартир часто трапляються прагматики, яких вабить раціональність використання площі та коштів. З одного боку, вони отримують комфортне й економічно вигідне житло, а з іншого – інвестиційний інструмент. Smart-квартири зазвичай продаються в сучасних житлових районах, де вартість квадратного метра буде тільки зростати. Також це житло в майбутньому можна буде успішно здавати в оренду і отримувати чималий дохід.
  - Великим попит цей формат житла має серед сучасної та креативної молоді, а також молодих сімей. Їх приваблює компактність, функціональність та невисока вартість. Значною перевагою для них також є вільне планування та енергоефективність таких помешкань.
  - Smart-квартири є вигідною альтернативою для франківців, які винаймають житло. За рахунок невеликої площі та відсутності перестінок таке житло можна за короткий термін підготувати для проживання, а можливість розтермінування платежів та невисока вартість значно полегшують фінансовий тягар.

Smart-квартири – це сучасний та дуже перспективний формат житла, який вже давно завоював ринок нерухомості міст-мільйонників. Сьогодні франківці також отримали унікальну можливість придбати сучасну та комфортну smart-квартиру. Такі квартири є доступними у житловому комплексі “Manhattan”.

Бажаєте купити smart-квартиру чи отримати детальну консультацію, телефонуйте за номером (098) 166-23-53.