21.03.2018

Енергоефективні матеріали в районі Manhattan.

Стіни будинків сучасного району зводяться з керамічних блоків визнаної в світі компанії Leiertherm.

Це відносно новий будівельний матеріал, який є дуже популярним в Західній Європі. В Україні він тільки починає набирати популярності. Його головними особливостями та перевагами є:

  1. Низька теплопровідність. Її забезпечує наявність пустот, які мають оплавлену поверхню і замкнутий простір. Коефіцієнт теплопровідності цегли 0,56-0,95, в керамічних блоків цей показник, як мінімум удвічі кращий 0.23 Вт/мК.
  2. Теплова інертність. Одношарова стіна з керамічних блоків не вимагає утеплювання. Структура матеріалу така, що підтримує як тепловий і повітряний баланс в приміщенні.
  3. Керамічні блоки є значно довговічнішими за цеглу. Термін використання керамічних блоків, як мінімум в двічі довший, ніж у цегли.
  4. Невелика вага будівельного матеріалу. Керамічні блоки не обтяжують конструкцію будівлі і не створюють додаткового навантаження на фундамент.
  5. Високий рівень звукоізоляції.  За рахунок наявності великої кількості повітряних камер керамічний блок володіє високими звукоізоляційними властивостями.
  6. Керамічні блоки є термостійкими. Під впливом вогню вони не виділяють ніяких шкідливих речовин.
  7. Високий рівень екологічності. При виготовленні керамічних блоків використовуються тільки натуральні компоненти.