27.05.2018

Сучасні квартири.

Функціональні підходи до планування житлового простору

 

Індивідуальне планування - нове слово у будівництві житлових комплексів нашого міста. Сучасна архітектурна практика полягає в особистісному підході до потреб кожної людини, її смаків та вподобань. Детальніше про нові функціональні підходи до планування та організації простору розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Продумати планування будівлі для фахівця не є проблемою. Однак, щоб максимізувати попит та привабити покупця, архітектори повинні не лише опиратися на власне бачення, але й враховувати побажання свого клієнта. Така людиноорієнтованість допомагає створювати конструктивний діалог між покупцем і забудовником та гарантувати обом сторонам певність у кінцевому результаті. Таким чином на етапі будівництва сучасного житла покупець може вносити зміни у планування свого помешкання, коригувати внутрішню площу кімнат на власний розсуд. Ця безумовно гуманна практика витісняє шаблонне моделювання простору, відкриває нові можливості для творення унікального, неповторного стилю помешкання, перетворює процес на мистецтво.

Після завершення будівництва дизайнер працює над зонуванням кімнат. Пріорітетним завданням на даному етапі є функціональність і комфорт, ергономічність дизайну, що полягає у створенні продуманого плану інтер‘єру, повністю орієнтованого на власника. У квартирі виділяють  мінімум чотири зони: «зона для сну», «робоча зона», вітальня і кухня. Також важлива роль відводиться освітленню приміщень, світлові акценти вітальні відрізняються від освітлення кухні чи спальні.

Сучасні функціональні квартири можна купити в Івано-Франківську у “Районі Манхеттен”.

Сучасна квартира - це філософія, котру сповідують провідні фахівці у сфері архітектури та дизайну. Невимушеність і простота, гармонія і функціональність, комфорт і затишок у кожній деталі - неповний перелік особливостей планування сучасного простору. Головним завданням сучасного помешкання є відображення внутрішнього світу людини, її характеру, ритму життя.