26.08.2018

5 причин обрати комерційну нерухомість в районі Manhattan!

Manhattan – це сучасний житловий район, аналогів якому в Івано-Франківську ще немає.

 Він розташований в центральній частині міста, поблизу міського озера і парку імені Т. Шевченка. Манхеттен має всі переваги для того, щоб стати елітним районом нашого міста. Спеціально для Вас ми підготували 5 суттєвих причин, які переконають Вас в доцільності придбання комерційної нерухомості в сучасному районі Манхеттен.

1. Вигідне розташування.

Сучасний житловий район розташований між міський озером та Набережною імені В.Стефаника. Це забезпечує зручне транспортне сполучення з будь-якою частиною Івано-Франківська. А наближеність до насиченої автомобільним трафіком вулиці Набережної, дозволить Вам залучати клієнтів з інших районі міста.

2. Один з найбільших житлових комплексів міста.

Manhattan - це великий район, який складається з 14 будинків висотою від 12 до 15 поверхів. На кожному поверсі є в середньому 6 квартир. Жити в районі буде близько 4 000 людей. Така кількість потенційних покупців зможе сформувати великий попит на широкий спектр товарів та послуг.  Окрім того, комерційні приміщення розташовані по зовнішньому периметру району. Тому доступ до них матимуть також мешканці сусідніх будинків та районів.

3. Готові приміщення для комерційної діяльності.

Ми індивідуально підходимо до кожного сегменту бізнесу та створюємо найбільш оптимальні умови для прибутковості інвестицій. Ми заздалегідь передбачили перші поверхи під комерційну нерухомість, а технічне оснащення кожного приміщення відповідає початковій концепції. Висота приміщень складає 4.2 м., а вхід розташований на рівні землі. Також за рахунок монолітно-каркасної технології будівництва, ми можемо запропонувати кожному клієнту опцію вільного планування.

4. Панорамні вітрини.

Всі комерційні приміщення району Manhattan мають панорамні вітрини. Це допоможе Вашому бізнесу підкреслити свою ексклюзивність та сформувати бажаний імідж в очах потенційного покупця.

5. Цілодобова служба охорони.

У районі Manhattan працюватиме цілодобова служба охорони, якій допомагатиме сучасна система відеоспостереження. Ваш бізнес буде в цілковитій безпеці.

 

Дізнайтесь більше про комерційну нерухомість в районі Manhattan за телефоном (098)166-23-53