07.09.2018

Які тренди нерухомості очікуються в Івано-Франківську в майбутньому

Тенденції ринку нерухомості щороку змінюються. Останні дослідження показують зацікавлення інвесторів житлом та комерцією в центральній частині міста.

Чи справді життя у серці Франківська стане трендом та які переваги чекають на власників такої нерухомості розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Тренд 1. Життя у центрі

Особливістю центральної частини міста є культурно-розважальний, освітній та комерційний потенціал. Тут зосереджені основні активи і потужності, які впливають на розвиток інших мікрорайонів. Молодь, активні та цілеспрямовані люди завжди прагнуть оселитися в центрі чи поблизу. У найближчому майбутньому в Івано-Франківську продовжуватимуть зводитись грандіозні проекти будівництва зі смарт-житлом, ексклюзивними пентхаусами і квартирами з терасами. Люди більше цінуватимуть організованість, енергоефективність, функціональне використання простору, безпеку, якість, екологічність. Новобудови в центральній частині міста зводитимуться бізнес і еліт-класу.

Переваги життя в центрі:

 - Зручність і комфорт (в центрі міста розташовано комерційні й освітні заклади).

 - Єднання з природою (парки, сквери, алеї у центрі стануть прекрасним варіантом сімейного відпочинку. А любителям розваг до смаку буде прогулянка по «сотці», яка віддавна славиться як місце зустрічі друзів.

 - У серці подій (урочистості, концерти та інші святкові заходи відбуваються в центрі).

 - Гастрономічний бум (ресторани, паби, кав‘ярні, кондитерські - неповний перелік місць громадського харчування, що приваблюють туристів і самих містян до затишних посиденьок чи гучних святкувань)

Центр завжди був і залишиться магнетичним місцем, де прагнуть жити активні та сміливі люди, з бурхливим ритмом життя і великими планами на майбутнє.

Тренд 2. Якість будівництва та енергоефективні технології

Вимоги до якості ще більше зростатимуть. Майбутнє житло буде максимально енергоефективним з мінімальними втратами тепла і мінімальним впливом на довкілля. Будівлі зводитимуться за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни з керамоблоку, а утеплення якісною мінеральною ватою. Все більше житлових комплексів матимуть власні котельні, встановлюватимуться станції альтернативних джерел енергії. Висока якість стосується і зовнішніх фасадів, і панорамних вікон, які даватимуть більше денного світла у приміщення і особливо красиво створюватимуть затишок у помешканнях. Впровадження смарт-технологій буде не тільки для організації простору помешкання, а й налаштування та управління комфортом у домі - люди переїдуть в “інтелектуальні будівлі”.

Тренд 3. Безпека.

Якісні захищені двори житлових комплексів, окремі технології охорони та сповіщень системи безпеки створить максимальний комфорт мешканцям і спокій за дітей.

Тренд 4. Інфраструктура. Наявність власного паркінгу

Навчання, спорт, харчування, покупки, розваги, відпочинок..-  все це стане доступнішим і простішим без зайвого часу на добирання. Залишаться насолода комфортом і більше моментів з рідними. Власні паркінги розвантажать двір, а спортивно-розважальні дитячі майданчики стануть ще веселішими і цікавішими

Тренд 5. Екологічність.

Якісні будівельні матеріали підвищать рівень життя. Збереження природності території і ландшафтний дизайн з деревами, квітами, парками і алеями додасть краси і насолоди від природи у кожен день, а неймовірні краєвиди з вікон і терас, багато денного світла у помешканнях підкреслять якість життя.