18.10.2018

Smart-квартири в Івано-Франківську

Важливу роль в розвитку сучасного будівництва Івано-Франківська зіграло знайомство франківців з новим видом житла – смарт-квартирами.

Як відмітив Аналітичний центр будівельної компанії Благо цей тип нерухомості суттєво відрізняється від звичайних квартир в новобудовах та має багато переваг.

Головним принципом «smart -квартир» є реорганізація житлової площі, раціональне використання всього простору, збільшення функціональності та зручності квартири. Для втілення в життя ідеї залучені новітні європейські технології, будівельні матеріали найкращої якості, впроваджено сучасні архітектурні рішення.

Наука планування простору.

Для покращення якості життя, планування смарт-квартир продумане за ідеєю «корисної площі». Фахівці продумали планування таким чином, що кожен квадратний метр квартири є максимально функціональним. Відповідно простір з глухими кутами та неробочою зоною буде зведений до мінімуму. Це допоможе в майбутньому зменшити витрати на утримання квартири та дозволяє не переплачувати за додаткові квадратні метри.   Також, в районі Manhattan доступна опція вільного планування.  Дизайнери забудовника можуть спроектувати індивідуальне планування квартири за бажанням клієнта.

Якість та комфорт.

Житлові комплекси зі smart-квартирами зводиться відповідно до європейських стандартів, з використанням якісних будівельних матеріалів. Надійні опалювальні системи, елітні віконні та дверні конструкції слугуватимуть додатковою перевагою у створенні затишку та комфорту.
У будинках житлового району будуть розташовані спеціальні кімнати для зберігання спортивного інвентарю, дитячих колясок, велосипедів тощо. Це вирішить проблему загруженості квартир габаритними речами.

Екстер‘єр та інфраструктура.

Manhattan поєднав у собі не тільки досконалий зовнішній вигляд, але й вигідне розташування будинків району, розумну організацію простору та розвинену інфраструктуру.
Реалізація ідеї «двір без автомобілів» можлива завдяки багаторівневому зовнішньому паркінгу, а це в свою чергу – безпека та екологічність житлового району. На території району будуть дитячі, спортивні майданчики, різноманітні заклади харчування, велоінфраструктура, фітнес-центри, поблизу – садочки, школа, парк та міське озеро. Розташування комплексу в центральній частині дозволить швидко та зручно дістатись до будь-якого району міста.

Хочете купити сучасну smart-квартиру в районі Manhattan тоді телефонуйте за номеро (098)166-23-56