23.10.2018

Репутація забудовника при купівлі квартири. Як перевірити надійність компанії?

При купівлі житла, перше на що слід звернути увагу це репутація забудовника. Для цього використовують різні джерела інформації, проте на яких саме потрібно зробити акцент розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Загальна інформація
Дані про досвід роботи компанії на ринку нерухомості, фізичну та юридичну адресу, контактні телефони, інформацію про нові проекти та вже реалізовані можна дізнатись на сайті БК. Інформація має бути загальнодоступною та змістовною, адже відкритість – головна ознака надійності.

Цінова політика
Ціна – це основний показник потенціалу БК. Вартість квадратного метру не може бути значно нижчою за ринкову, оскільки це може негативно позначатись на якості такої нерухомості.  А жодна успішна компанія не працюватиме «в мінус»

Пакет документів
Обов’язковою умовою успішного функціонування БК є прозорість документації. Інвестори повинні мати доступ до таких документів як дозвіл на будівництво, проектна документація, документи, що встановлюють дозвіл на власність земельної ділянки, також установчі документи компанії, свідоцтво про державну реєстрацію тощо. Юридичні та фінансові документи - це найбільш достовірне джерело інформації, яке свідчить про безпеку та надійність забудовника.

Відомості зі ЗМІ
ЗМІ дають змогу з’ясувати причетність будівельної компанії до різних скандалів, суперечок та більше дізнатись про діяльність фірми.

Темпи будівництва
Варто самостійно відвідати житлові комплекси, які перебувають на стадії будівництва. Прийняти правильне рішення щодо купівлі покупцеві допоможе  додаткова інформація від працівників будівельного майданчика, самостійно переконатись в якості будівництва та перевірити час виконання робіт.

Надійні партнери
Солідність та надійність забудовника визначається наявністю хороших партнерів. Стабільність будівельної компанії доводять: наявність акредитації в надійному банку, підтримка солідних організацій та співпраця з Державними Фондами.

Участь у Державних програмах
Довіра влади до забудовника визначається співпрацею з державними установами та готовністю до довготривалого партнерства. Успішні та прогресивні фірми мають змогу брати участь у Державних програмах, котрі допомагають створити належні умови для розвитку будівництва доступного житла та сприяють наданню фінансової допомоги особам, які перебувають в скрутних життєвих ситуаціях.
Для будівельних компаній репутація має велике значення в налагодженні взаємин з майбутніми інвесторами. Тому успішні фірми наполегливо працюють над створенням позитивного іміджу.
Купити квартиру в Івано-Франківську в сучасному районі Manhattan від будівельної компанії «Благо».