07.11.2018

Район «Manhattan» - житловий комплекс, який зацікавив багатьох! В чому ж його особливість?

Часто при купівлі житла покупцям важко прийняти правильне рішення та виникає багато запитань. Яку квартиру придбати, в якому районі, якого забудовника обрати, які переваги має той чи інший житловий комплекс? Якщо детально ознайомитись з ринком нерухомості в Івано-Франківську, то виявляється, що вибір чималий. Правда більшість проектів однотипні і мало чим відрізняються один від одного.

На разі в Івано-Франківську триває будівництво сучасного району «Manhattan», який достатньо гучно про себе заявив ще 2 роки тому. Втілює його у життя будівельна компанія «Благо», яка вже багато років працює на ринку нерухомості нашого міста. Вона зарекомендувала себе, як надійний, професійний забудовник-новатор. Більш детально ознайомившись з інформацією про проект, стає зрозуміло, що він дійсно вартий уваги.  «Manhattan» - це сучасний житловий район, який розташований поблизу центру міста (8 хв. від центру) та міського озера (3 хв) і відповідно неподалік загальноосвітньої школи №23 (5 хв). В загальному, розташування є дуже зручним для всіх вікових груп людей.

Про житловий комплекс.

Район Manhattan складатиметься з 14 будинків, кожен з яких матиме від 10 до 14 поверхів. Будинки спроектовані у стилі Loft та з дотримання концепцій Eco Building та Smart City. Ці концепції передбачають використання сучасних технологій для покращення якості життя мешканців району та високі стандарти екологічності будівельних матеріалів. Не забули тут й про енергоефективність та сучасні стандарти планування квартир. В принципі, з технічної точки зору, все вище сказане є похвальним!

Будинок №4 сучасного району «Manhattan» відноситиметься до Еліт-класу. На останніх поверхах будуть розташовані пентхауси з терасами. Також в будинку будуть два красиві дизайнерські холи, виконані в стилі Loft та кімнатна для зберігання дитячих колясок та спортивного інвентарю.

Ну і саме цікаве!
Smart-квартири та
townhouse – унікальний для Івано-Франківська формат житла.
Smart-квартира  - це квартира формату студія з невеликим метражем (від 40 кв.м.), в яких немає глухих зон, а кожен квадратний метр є максимально функціональним. У Smart-квартирі є кухня, вітальня та спальня, тобто при метражі однокімнатної квартири ви отримуєте функціонал двокімнатної. Даний формат житла є надзвичайно популярним у наш час. Міста - мільйонники - яскравий приклад цьому.  Причиною є золота середина між функціональністю та економією. Невеликий метраж дозволяє економити на придбанні, облаштуванні та комунальних платежах, а наявність найбільш потрібних функціональних зон спальні, вітальні та кухні забезпечує комфортне проживання.

Townhouse - це проміжний варіант між багатоквартирним будинком та приватним котеджем. Формат такого помешкання передбачає проживання в будинку декількох сімей, де кожен має свій окремий вхід з вулиці, невеличку присадибну ділянку та гараж. Крім Smart-квартир та Таунхаусів у районі ще будуть класичні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири та квартири з терасами і пентхауси.

Інфраструктура

В цьому аспекті району “Manhattan” також є чим похизуватись.  У районі працюватиме дитячий дошкільний заклад, який зможе одночасно прийняти до 200 діток. Це буде вагомою перевагою для молодих батьків. Значну територію будівельна компанія «Благо» планує виділити під комерційну нерухомість. Це дозволить розташувати на території житлового комплексу мережу магазинів, аптек, закладів громадського харчування, а також спортивний клуб та архітектурну студію. Все необхідне, за словами забудовника, завжди буде поряд. Значну кількість компліментів потрібно віддати архітекторам району за те, що вони врахували тренд який охопив всю Україну, та виділили території під мультифункціональне спортивне поле, бігові та велосипедні доріжки   У районі Manhattan, також, буде розміщено заправку для електромобілів. На разі, це далеко не першочергова необхідність, але в майбутньому багато хто без неї й декількох днів не проживе.

Прибудинкова територія

Власний двір – улюблене місце! Таку концепцію озвучує нам офіційний сайт району Manhattan. Переконатись у цьому можна за допомогою ще одної новинки - 3d туру. З ним ознайомитись можна на сайті  http://mymanhattan.com.ua/uk/tour - інтернет посилання на 3d тур по житловому комплексу. Переглянувши 3D тур Ви обов’язково звернете увагу на великий просторий двір! На диво тут ніхто не гнався за тим, щоб максимально забудувати територію, максимізувати кількість квартир і залишити людям декілька дерев’яних лавочок та маленький дитячий майданчик.

Захоплює сучасний та більше того красивий ландшафтний дизайн. Тут багато простору для спілкування, відпочинку, прогулянок та занять спортом та повністю відсутні місця для паркування авто. Завдяки зовнішньому багаторівневому паркінгу компанія «Благо», планує вирішити проблему з безліччю хаотично припаркованих автомобілів які заполонили прибудинкову територію багатьох районів міста. 

Для найменших жителів передбачений дитячий майданчик . Він, згідно інформації, буде унікальним для  Західної України та відповідатиме європейським стандартам з безпеки та розвитку дитини. Для всіх інших мешканців на території житлового комплексу розмістять мультифункціональне спортивне поле, на якому можна буде зіграти у футбол, баскетбол, волейбол, теніс та в інші найпопулярніші види спортивних ігор.

І все це буде під пильним наглядом служби охорони, якій допомагатиме система контролю доступу та відеоспостереження.  Концепція власний двір - улюблене місце дотримана. Тому будівельній компанії «Благо» можна сміливо ставити 5+.

Висновок

Manhattan -  унікальний для Івано-Франківська проект, який якісно вирізняється серед всіх інших. Він володіє рядом переваг, які зможуть забезпечити максимально комфортні для життя умови.