13.11.2018

Вплив курсу валют на ринок нерухомості!!!

На сьогодні курс долара збільшився в порівнянні з минулим кварталом і становить 27,9 гривень. Це, в свою чергу, вплинуло на позицію української гривні відносно американського долара. Чого слід очікувати українцям до кінця року та як курс долала вплине на ринок нерухомості?

Майбутня зміна курсу залежатиме від таких чинників як кредити від МВФ, виборча кампанія та політика Нацбанку України. Нерівномірність та скачкоподібність властиві для національної валюти в останньому кварталі 2018 року. Фахівці в сфері банківської аналітики та економіки прогнозують збільшення курсу до 30,2. Станом на сьогодні в держбюджеті закладений середньорічний курс, який становить 29,2 грн.

Ринок нерухомості повинен збільшувати вартість квадратних метрів, щоб отримувати прибуток. Оскільки, девальвація гривні спричинила зростання вартості імпортних товарів, палива, енергоносіїв та будівельних матеріалів.

Стрімкого збільшення вартості квартир в новобудовах не передбачається. Це дасть змогу інвесторам збільшити тривалість періоду купівлі квартир. Для уникнення скрутних становищ, девелопери пропонують своїм клієнтам програми безвідсоткового розтермінування та програми обміну старих квартир на нові.

Щоб не переплачувати в майбутньому, експерти радять не затягувати з купівлею квартири та  придбати її до зростання курсу валюти.
Крім того, квартира – це надійний спосіб інвестиції та збереження власних коштів. На етапі котловану вартість квадратного метру є мінімальною. Після здачі будинку в експлуатацію ціна зростає на 30%.
Додатковий пасивний дохід може приносити здача нової квартири в оренду. Це дозволить збільшити бюджет сім’ї в середньому у місяць на 5000 гривень.

Купити квартиру в хорошій новобудові бізнес класу в Івано-Франківську можна у сучасному районі Manhattan від будівельної компанії «Благо».