26.11.2018

Не довіряєте банкам? Вкладайте кошти у нерухомість!

У всьому світі надійними інвестиціями вважаються: нерухомість, акції та цінні папери. Але знайти вірний напрямок вкладень не так і просто.

В нашій державі обставини значно відрізняються. Українці втрачають довіру до банків, фінансових установ та депозитів. Це пов’язано зі станом економіки та знеціненням української гривні. Аналогічну ситуацію можна відстежити і на фондовій біржі, на котрій присутній високий рівень загрози втратити власні активи.

Інвестиції в нерухомість – це надійний та безпечний спосіб збереження та примноження коштів. Питання переваг інвестування в нерухомість досліджував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

На ринку нерухомості представлений великий вибір проектів. Покупці можуть обрати серед новобдов, котрі знаходляться на різній стадії будівництва: на початку зведення або після здачі в експлаутацію. Також зараз девелопери пропонують програми обміну старих квартир на нову, або купівлю за підтримки держаних програм.

Купівля приміщення в зданому будинку дозволяє інвесторам отримувати прибуток в короткий термін. Періоди окупності коливаються в межах 5-15 років. Це залежить від типу нерухомості та його використання: житлове приміщення чи комерційне. Якщо придбати комерційне приміщення в центральній частині міста, то витрати окупляться значно швидше. Наприклад, сучасний район Манхетен розташовий поблизу історичного центру Івано-Фрнаківська, що дозволить залучати клієнтів з різних мікрорайонів міста. Крім того, Manhattan - це великий житловий район, який складається з 14 будинків висотою від 12 до 15 поверхів. А це грантує інвесторам велику кількість потенційних клієнтів.

Купівля нерухомості зводить до мінімуму ризик втратити власні кошти. Оскільки, вартість квадратних метрів та оренди постійно зростає. Крім того, інвестиції в новобудови ще на стадії будівництва допоможуть заощадити до 35% вартості.

Міжнародна антикорупційна мережа оприлюднила рейтинг прозорості інвестиційної сфери ста найбільших міст України, серед яких Івано-Франківськ посів перше місце. Це доводить, що наше місто – прогресивне та з високим інвестиційним капіталом. Кожного року тут реалізовується велика кількость бізнес-ідей, в котрих є потреба у нерухомості. Тому отримувати стабільний пасивний дохід можна за рахунок здачі в оренду житлової або комерційної нерухомості.

Купити квартиру в Івано-Франківську можна у районі Манхеттен від будівельної компанії "Благо".