12.12.2018

Як купити квартиру в Івано-Франківську, перебуваючи закордоном!

Ринок нерухомості Івано-Франківська насичений різними пропозиціями. Квартиру можна придбати в будь-якій частині міста, різного типу та з бажаним способом оплати.

Покупці, котрі знаходяться безпосередньо в Івано-Франківську можуть без проблем ознайомитись з житловим комплексом, його станом будівництва, а також оцінити планування майбутнього помешкання та його реальні розміри.

Але якщо людина знаходиться за межами України, то тут все не так легко. Деякі люди, які зацікавились покупкою квартири, але за певних обставин знаходяться закордоном вважають, що з оформленням купівлі можуть виникнути складнощі. Проте це не зовсім так. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» доводить, що квартиру можна придбати в режимі онлайн і це комфортно та зручно для клієнтів.

Велике значення для будівельної компанії «Благо» має високий рівень сервісу, обслуговування та можливість надавати необхідну інформацію незалежно від того, в якому куточку світу знаходиться клієнт. Адже світ не стоїть на місці, а щодня відбуваються певні зміни у всіх сферах діяльності. Важливо запропонувати покупцеві варіант, який підійде йому найкраще та можливість придбати житло на вигідних умовах.  

Придбати квартиру в Україні, перебуваючи закордоном, для клієнтів будівельної компанії «Благо» це не проблема. Їм достатньо зайти на сайт будівельної компанії, де можна ознайомитись зі проектами. Тут же можна зв’язатись з менеджерами відділу продажу за допомогою телефону (номери доступні в додатках Viber чи WhatsApp), електоронної пошти або соцмереж (Facebook, Google+).

Менеджери будівельної компанії нададуть консультацію стосовно стану будівництва, якості будівельних матеріалів, допоможуть обрати квартиру з бажаним плануванням. Віртуальний 3D тур та візуалізації житлових комплексів є значною перевагою при купівлі квартири онлайн. Таким чином, обравши квартиру, котра відповідає всім вимогам покупця, спеціаліст компанії здійснює бронювання на період часу, поки клієнт звернеться для оформлення документів.  

Придбати квартиру онлайн Ви можете у сучасному житловому комплексі Manhattan. Дана опція є зручною для людей, котрі прагнуть зекономити свій час, але інвестувати свої кошти в нерухомість вже сьогодні.