29.12.2018

Чому люди обирають квартири у БЛАГО?

Будівельна компанія «Благо» - успішний забудовник, який працює на ринку Прикарпаття вже понад 15 років. Кожного дня сюди звертаються багато сімей. В статті йтиметься про фактори, які спонукають людей обирати квартиру від будівельної компанії «Благо». Опитування проводилось серед клієнтів.

  1. Мультикомфортне планування

Перш ніж здійснити купівлю нерухомості покупці аналізують, власне планування квартир. Будівельна компанія «Благо» має велику кількість пропозицій планувань: елітні апартаменти з пентхаусами, класичні квартири, функціональні смарт-квартири, таунхауси та котеджі. Наприклад, в сучасному районі Manhattan доступні класичні квартири, смарт-квартири, а також в будинку №4, який належить до класу Еліт, будуть пентхауси з терасами.

  1. Надійність забудовника

Про успішність будівельної компанії «Благо» свідчать здані житлові комплекси та багатоквартирні будинки. Крім того, на сьогоднішній день здійснюється реалізація багатьох нових, перспективних проектів.

  1.  Інноваційність та якість

У жовтні поточного року будівельна компанія БЛАГО отримала відзнаку “Інноваційний проект житлового комплексу” від Асоціації Фахівців (Ріелторів) з Нерухомості України (АФНУ). Мова йде про сучасний житловий комплекс Manhattan, будівництво якого здійснюється відповідно до всіх європейських стандартів та норм. 

  1. Рекомендації та відгуки про забудовника

Купівля нерухомості – серйозне та відповідальне рішення. Більшість людей схиляються до його прийняття після обговорень з рідними, знайомими та людьми, які є компетентними в таких питаннях. Щодня багато людей звертаються в будівельну компанію БЛАГО за рекомендаціями своїх знайомих, які придбали нерухомість тут. Таким чином, БЛАГО – це компанія, яка має велику кількість позитивних відгуків та її можна сміливо рекомендувати, як найкращого забудовника Прикарпаття. 

  1. Власна інфраструктура

Наявність розвиненої інфраструктури, безумовно, є значною перевагою при виборі майбутнього житла. Реалізовуючи свої проекти, будівельна компанія «Благо» забезпечує мешканців всім необхідним для комфортного життя. Наприклад, у сучасному районі Manhattan перші поверхи виділені для комерційних приміщень, де будуть крамниці, супермаркет, ресторан/кафе, фітнес-центр, дошкільний заклад, салон краси та багато ін.

  1. Програма лояльності

Будівельна компанія «Благо» бере участь у державній програмі «Доступне житло», за допомогою якої вже не одна сім’я стала власником омріяної квартири. А також клієнти мають змогу придбати квартиру за вигідною програмою розтермінування або ж оплатити повну вартість і отримати суттєву знижку.

Купити квартиру в новобудові Івано-Франківська можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника – будівельної компанії «Благо».

Адреса відділу продажу: м.Івано-Франківськ, вулиця Коновальця, 35