23.01.2019

Які квартири шукатимуть іванофранківці у 2019 році?

Найбільш вигідним періодом для купівлі нерухомості вважається січень-лютий, адже саме на ці місяці припадає велика кількість свят. Тому забудовники пропонують вигідні умови купівлі, акції та знижки. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» визначив типи нерухомості, які користуватимуться найбільшою популярністю у 2019 році.

Смарт- житло

Квартири з невеликою площею, але «розумно» спроектованим життєвим простором займатимуть лідерські позиції у 2019 році серед інших типів житла. Інвестори також обирають даний тип квартир для вкладення коштів. Особливо приваблюють покупців смарт-квартири, які розташовані в житлових районах бізнес-класу.
Наприклад, в Івано-Франківську смарт-квартиру можна придбати в сучасному районі
Manhattan. Тут планування смарт-квартир продумане за ідеєю «корисної площі».

Фахівці продумали планування таким чином, що кожен квадратний метр квартири є максимально функціональним. Відповідно простір з глухими кутами та неробочою зоною буде зведений до мінімуму. Це допоможе в майбутньому зменшити витрати на утримання квартири та дозволяє не переплачувати за додаткові квадратні метри. Також, в районі Manhattan доступна опція вільного планування.  Дизайнери забудовника можуть спроектувати індивідуальне планування квартири за бажанням клієнта. Велику цікавість привернув до себе цей житловий комплекс також через своє розташування поблизу озера та історичного центру міста. Це дозволяє легко та зручно дістатись в будь-який мікрорайон Івано-Франківська.

Елітні апартаменти

Незначну частку ринку нерухомості займає житло преміум-класу, приблизно 3-4%. До такого типу житла відносять елітні апартаменти, просторі квартири та пентхауси з терасами. Дуже часто такі житлові комплекси розташовані поблизу центру міста. Інвестори та клієнти звертають велику увагу на наявність паркінгу, облаштування території комплексу та розвинену інфраструктуру. Наприклад, в будинку №4 житлового району Manhattan будуть розкішні пентхауси з терасами. Вікна котрих будуть виходити на міське озеро і власники зможуть налоджуватись прекрасними краєвидами щодня. А наявність окремого наземного багатоповерхового паркінгу буде додатковою перевагою для комфортного життя. Район Manhattan від будівельної компанії «Благо» має всі шанси стати найбільш елітним в Івано-Франківську.

Класичні квартири

Високу позицію серед продажів нерухомості займають класичні двокімнатні квартири комфорт та бізнес-класу. Такому типу житла віддають перевагу, в основному, новостворені сім’ї або самостійні молоді люди. Двокімнатні квартири – це оптимальний варіант з достатньою кількістю місця для всіх членів сім’ї. Зазвичай квартири класу «комфорт» розташовані в різних мікрорайонах міста. Цінують івано-франківці наявність власної розвиненої інфраструктури та наявність паркінгу. 

Дізнатись як купити квартиру або комерційну нерухомість в Районі Manhattan можна за телефоном: (098) 166-23-56