31.01.2019

Мудре рішення – інвестувати в комерційну нерухомість!

Івано-Франківськ – одне з найбільш інвестиційно привабливих міст України. Дослідження ринку первинної нерухомості доводять, що інвестори вкладають кошти в нерухомість рідного міста, як в комерційні, так і житлові приміщення. Щоб обрати приміщення для започаткування власної справи інколи потрібно докласти чималих зусиль.

Для цього інвестори аналізують ринок та розглядають безліч пропозицій різних забудовників. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» досліджував фактори, які впливають на прибутковість комерційної нерухомості.

Перше на що слід звертати увагу при виборі приміщення, це на розташування самого об’єкту. Великим плюсом вважається інтенсивний пішохідний рух, розташування поблизу центру. Важливе значення також мають грошовий потік та якісне наповнення орендарів.

Найбільш затребуваними та прибутковими вважаються комерційні приміщення в житлових комплексах класу «еліт» та «бізнес». Наприклад, таке приміщення можна придбати в сучасному житловому районі Manhattan, який розташований в центральній частині Івано-Франківська та має всі шанси стати найбільш елітним в місті. По периметру комплексу будуть розташовані приміщення різної площі,  вітрини яких будуть панорамними та виходитимуть на центральну вулиці. Крім того, в Манхетені буде проживати близько 4000 мешканців, які можуть стати потенційними клієнтами.

Приміщення для комерційного використання купляють з різною метою інвестування: ведення або розширення власного бізнесу, перепродажу або здачі в оренду.

Сучасні бізнесмени обирають приміщення для власної справи  саме в центральній частині міста. Оскільки, таке розташування вважається найбільш елітним та характеризується високими показниками прибутковості.

Період окупності вважається визначним чинником при купівлі нерухомості. Найоптимальнішим є термін 6-8 років. Такі приміщення користуються великою популярністю серед інвесторів та є найбільш актуальними на сьогоднішній час.

Вкладення коштів в комерційну нерухомість – справа вигідна та результативна. Придбати приміщення з високими показниками прибутковості можна в сучасному районі Manhattan від будівельної компанії «Благо».