04.03.2019

Скільки потрібно вкласти коштів у ремонт в новобудові?

Після придбання квартири в новобудові на їхніх власників чекають наступні витрати – ремонтні роботи. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» досдідив питання капіталовкладень в новеньку квартиру.

Залежатимуть ці витрати від стану квартири після здачі будинку в експлуатацію. Що саме входитиме у вартість житла можна узгодити із забудовником ще під час укладання договору. Заощадити можна, якщо до квартири будуть підведені всі комунікацій та зроблено чистову обробку стін.  Зрозуміло, якщо цього не буде, то і витрат буде значно більше.

Рекомендуємо оприділитись з розташуванням внутрішніх стін, планування квартири в цілому ще до моменту зведення поверху, на якому знаходиться ваша квартира. Це допоможе заощадити власні кошти при купівлі нової квартири. Наприклад, будівельна компанія Благо пропонує можливість перепланування ще в процесі будівництва. Для цього достатньо звернутись з таким проханням у відділ продажу та узгодити всі деталі.

Щоб з максимальною точністю підрахувати загальну ціну ремонту , необхідно ретельно розібрати базові витрати на ремонт. До них належать:

Нижче наведено перелік ремонтних робіт, які безпосередньо впливають на вартість:

– створення проектних документів (дизайн, кошторис тощо);

– документи, котрі стосуються дозволів;

– матеріали для початкової обробки (цегла, штукатурні суміші тощо);

–матеріали для «чистової» обробки;

– електротехнічні роботи;

– встановлення різного обладнання (вбудована побутова техніка, системи кондиціонування  та інших приладів).

До цих витрат необхідно додати оплату працівникам, які виконуватимуть усі ремонтні роботи. Пропозицій на ринку є досить багато, варто тільки обрати тих, які підходять вам найкраще. Вартість буде залежати від термінів та якості виконання. Наприклад, в сучасному районі Manhattan покупці можуть скористатись послугою ремонту, не витрачаючи власний час на закупівлю необхідних будівельних матеріалів та пошук працівників. Це значно спростить переїзд в нове помешкання.

Придбати квартиру з готовим ремонтом можна в житловому комплексі  Manhattan від будівельної компанії «Благо».