19.03.2019

Житлові комплекси Івано-Франківська

В Івано-Франківську щороку з’являються нові житлові будинки та комплекси. Станом на березень 2019 року тут налічують 87 окремих комплексів. Аналітичний центр компанії «Blago developer» сформулював список особливостей сучасних новобудов нашого міста.

Для кращого розуміння актуального стану нерухомості варто поділити новобудови за певними типами.
За способом будівництва:

Багатоквартирний будинок – звичайна новобудова без інфраструктури.
 
Житловий комплекс – сукупність житлових будинків, однакових за стилем, з власною інфраструктурою та облаштованою прибудинковою територією. Зазвичай, передбачений паркінг, дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки та місця для відпочинку. 
 
Житловий район – великий житловий комплекс з обмеженим в’їздом автомобілей. Для будинків характерні однаковий або схожий архітектурний стиль, власна розвинена інфраструктура, наявність паркінгу та сучасних дитячих, спортивних майданчиків.
Кращим у рейтингу по типу житловий район є проект Манхеттен, збудований за новітніми європейськими технологіями енергозбереження та розумного планування простору Smart Home, трирівневою системою безпеки, має зовнішній багаторівневий паркінг. На території облаштовані мультифункціональне спортивне поле, дитячі майданчики. Внутрішня інфраструктура передбачає наявність фітнес-клубу, супермаркету, СПА-салону, закладів громадського харчування тощо.
 
Містечко – це комплекс, який поєднує невелику кількість будівель, однакових за стилістикою. Для містечка характерним є наявність паркомісць та наближеність до відпочинкових зон.
 
За типом житла:
 
Клас «Еліт» має свої особливості: розташування поблизу центру, особливий дизайн проекту, квартири з терасами, пентхауси з басейнами чи садом, підземний або наземний паркінг. 
Прикладом будинку класу «еліт» в Івано-Франківську є будинок №4 сучасного району Manhattan. Його відмінностями від інших будинків комплексу є: конс’єрж, два холи виконані в стилі лофт, сучасний ліфт Otis вантажопідйомністю 1000 кілограм. А власники трикімнатних апартаментів насолоджуватимуться чудовими краєвидами на міське озеро.
 
Клас «бізнес»: безпечність території, відеонагляд, закрита територія комплексу, паркінг, опція вільного планування. Чудовим прикладом бізнес-класу є житловий район  Manhattan. Тут застосовано новітні технології енергозбереження, системи тепло- та шумоізоляції, планування квартир за стандартами Smart Home. У кожному з будинків комплексу Manhattan буде спеціальна кімната для зберігання дитячих колясок, велосипедів та спортивного інвентарю. У дворі будуть розміщені великі дитячі та спортивні майданчики, мультифункціональне поле для гри в теніс, волейбол, футбол та баскетбол. А також власна розвинена інфраструктура: продуктові крамниці, ресторан/кафе, фітнес-центр, боксерський клуб, дошкільний заклад та ін.
 
Клас «комфорт». Житлові комплекси чи новобудови, які належать до комфорт-класу характеризуються високою якістю будівництва, наявністю панорамних вікон та зручністю планувань.
 
Клас «економ». Будинки такого типу є невибагливими до якості. Також можна виділити такі ознаки: стандартне планування, невелику площу квартир, невисока ціна квадратного метру.
 
Купити квартиру в Івано-Франківську класу «еліт» або «бізнес» можна в сучасному районі Manhattan від компанії «Blago developer».