28.03.2019

Огляд квартир в новобудовах перед купівлею – це важливо

Вибір нової квартири є доволі складним процесом для кожного. Для того, щоб легше було прийняти рішення забудовники запрошують на оглядини квартир. Це допоможе самостійно переконатись у зручності планувань, оцінити реальні розміри квартири та з’ясувати такі важливі фактори житлового району як: транспортна розв’язка, особливість розташування, краєвиди з вікон, інфраструктура та інші деталі.

Якщо будинок, в якому ви збираєтесь придбати квартиру ще на стадії будівництва, то рекомендуємо приїхати на оглядини в робочий час. Таким чином, ви самі побачите процес будівництва та зможете оцінити якість матеріалів. 
Після оглядин квартир ви зможете визначитись чи підходить вам запропонований варіант чи варто зайнятись пошуками іншого помешкання.

На що варто звернути увагу на оглядинах квартири?

1.     Краєвиди, що відкриваються з вікон. Обираючи квартиру враховуйте вигляд з вікон, який ви споглядатиме кожного дня. Кількість світла в кімнатах та сторони світу, на які виходять вікна також є важливими чинниками, на які слід звернути увагу. Для прикладу, з вікон трикімнатних квартир в будинку №4 сучасного району Manhattan відкриваються неймовірні краєвиди міського озера. А з інших квартир мешканці споглядатимуть місто Івано-Франківськ та вершини рідних Карпат.
 
2.     Товщина стін та матеріали. Ці параметри дозволять з’ясувати рівень звукоізоляції та збереження тепла в квартирі. А отже, ви зрозумієте чи буде тепло у вашому помешканні взимку і чи буде чути, що відбувається за стіною. 
Стіни сучасного житлового району Manhattan зводяться з керамічних блоків визнаної в світі компанії LEIERTHERM. Для керамоблоків характерними є:
- Низька теплопровідність. Її забезпечує наявність пустот, які мають оплавлену поверхню і замкнутий простір. Коефіцієнт теплопровідності цегли 0,56-0,95, в керамічних блоків цей показник як мінімум удвічі кращий 0.23 Вт/мК.
- Теплова інертність. Одношарова стіна з керамічних блоків не вимагає утеплювання. Структура матеріалу така, що підтримує як тепловий і повітряний баланс в приміщенні.
- Високий рівень звукоізоляції. За рахунок наявності великої кількості повітряних камер керамічний блок володіє високими звукоізоляційними властивостями.

3. Опція вільного планування. Якщо після оглядин вам не підійшло планування самої квартири, а інші параметри цілком влаштовують, то запитайте про можливість перепланування. Компанія Blago developer, яка реалізовує проекти Manhattan, Parus,  Main house, Comfort Park та Авторський пропонує своїм клієнтам послугу перепланування квартир. 

4. Висота стін. Бажано, щоб стеля була високою, тоді кімната здаватиметься просторішою та світлішою. В районі  Manhattan висота стель становитиме 2,8м. Цієї висоти цілком достатньо для комфортного проживання.

5. Ванна кімната. Варто звернути увагу на проектування санвузлів. Їхньої площі має бути достатньо для розміщення всієї сантехніки та пральної машини.
Оглядини точно допоможуть вам визначитись з вибором омріяної квартири.
Компанія Blago developer запрошує на огляд квартир у сучасному районі Manhattan, який вам точно сподобається.
_
Компанія Blago developer
Відділ продажу: (050)0714-000, (097)0714-000
Номери доступні у Viber та WhatsApp.