08.04.2019

Квартира під ключ – нова послуга від Blago developer

При виборі квартири інвестори звертають увагу на розташування, інфраструктуру житлового комплексу, якість будівництва та наявність паркінгу. Проте, ці вимоги з кожним роком зростають. Про нові тренди, що користуються популярністю серед інвесторів в Івано-Франківську розповів Аналітничний центр компанії Blago developer.

Покупка власного помешкання – це завжди радість. Власники з нетерпінням очікують на переїзд в нову квартиру після введення будинку в експлуатацію. Однак, цей процес може дещо затягнутись . Це пов’язано з тим, що для багатьох ремонт, пошук потрібних спеціалістів, вибір матеріалів забирають багато часу, сил та грошей. 

Досвідчений забудовник – Blago developer, пропонує своїм покупцям нову послугу та абсолютно новий рівень комфортного житла в сучасному районі Manhattan. Тепер інвестори можуть придбати квартиру з готовим ремонтом в сучасному Районі Manhattan. Команда професійних дизайнерів займається організацією простору та створює індивідуальний проект інтер‘єру, щоб житло стало максимально ергономічним, затишним та функціональним. Увесь ремонт і обмеблювання квартири виконують досвідчені майстри, що гарантує якість та швидкість робіт. Господарям залишається лише заїхати у власний дім.

В Європі вже давно пропонують послугу «квартира під ключ», якою користуються дедалі більше клієнтів. Це допомагає заощадити власні кошти, час, уникнути стресових ситуацій та отримати квартиру з якісним ремонтом.

Купити квартиру з готовим ремонтом в Івано-Франківську можна у сучасному Районі Manhattan від будівельної компанії «Blago developer».