01.05.2019

Купівля квартири в новобудові Івано-Франківська: прості кроки!

Івано-Франківськ відрізняється від інших міст України своїм затишком та особливим стилем життя його мешканців. Це призводить до збільшення кількості бажаючих переїхати сюди з інших міст.

Івано-Франківськ відрізняється від інших міст України своїм затишком та особливим стилем життя його мешканців. Це призводить до збільшення кількості бажаючих переїхати сюди з інших міст. На пошуки квартири в новобудові інвестори, зазвичай, витрачають багато часу, оскільки пропозицій на ринку Івано-Франківська досить багато. Тому Аналітичний центр компанії Blago developer запропонував покрокову інструкцію як купити якісну квартиру в новобудові Івано-Фоанківська.
• Вибір класу нерухомості
Забудовники пропонують такі типи нерухомості як економ, комфорт, бізнес та еліт. Обираючи нову квартиру, потрібно пам’ятати, що від класу залежатиме вартість квартири, якість будівництва, вибір планувань та інші нюанси.
• Надійність девелопера
Для того щоб обрати серед усіх забудовників надійного слід ознайомитись з його репутацією та історією. Важливу роль відіграє кількість реалізованих проектів та проектів на стадії будівництва.
• Вибір житлового району
На вибір комфортного житлового комплексу впливає: розташування, зручне транспортне сполучення, розвинена внутрішня інфраструктура (супермаркети, аптеки, фітнес-центри, торгово-розважальні заклади та ін), облаштування території (дитячі та спортивні майданчики, зелені насадження тощо), безпека двору (закрита територія, двір без автомобілів, зовнішній паркінг). Наприклад, сучасний район Manhattan може похизуватись кожним з перелічених пунктів: розташований поблизу центру, надійна система безпека, окремий наземний паркінг, сучасне спортивне поле та ігровий майданчик, наявність власної інфраструктури та багато ін.
• Вибір планування
Розрізняють відкрите, закрите, змішане та смарт планування. Залежно від стилю життя, сімейного стану та пріоритетів покупця, вибір буде індивідуальний. Наприклад, сім‘ї з дітьми обирають квартири з закритим чи змішаним плануванням, холостяки, молоді пари та пенсіонери надають перевагу смарт-квартирам з мультифункціональною площею та можливістю економити на комунальних платежах. В районі Manhattan доступні, як квартири з класичним плануванням, так і мультифункціональні смар-квартири.
• Бажаний спосіб оплати
Для прикладу, в сучасному районі Manhattan оплату квартири можна здійснити такими способами: 100% оплата або під розтермінування. Максимальний термін розтермінування, на даний момент, 24 місяці в будинках №7,8.
Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у Районі Manhattan від надійного забудовника Blago developer.