02.07.2019

Квартира в новобудові на 15-30% дешевше?

Придбання нової квартири – тривалий та клопіткий період. Мало не кожен, хто збирається купити квартиру, шукає різні шляхи заощадження.

Дедалі більше клієнтів втрачають довіру до банківських та фінансових установ. Проте, інвесторів на ринку нерухомості щоразу більшає. Тому девелопери пропонують вигідні програми лояльності та розтермінування. Аналітичний центр компанії blago developer розповів як купити квартиру в Івано-Франківську за вигідною ціною.

-30% від вартості квартири!

Перший метод заощадження власних коштів – купівля квартири на початковій стадії будівництва.

Ціна квадратного метру в новобудові зростає з наближенням до здачі будинку в експлуатацію орієнтовно на 30%. Окрім того, покупці мають змогу «розбити» суму на частини та сплачувати щомісяця або щокварталу при оформленні угоди на початковій стадії будівництва. Значною перевагою є фіксована ціна, можливість обрати квартиру на потрібному поверсі, бажану площу та краєвиди з вікон.  

Скористатись програмою безвідсоткового розтермінування при купівлі квартири можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer.

100%-на оплата

Деякі будівельні компанії Івано-Франківська пропонують своїм клієнтам знижки на квартири при здійсненні повної оплати.

Спеціальні пропозиції

Blago developer – будівельна компанія, яка успішно працює на ринку нерухомості вже понад 15 років, пропонує вигідні акції та спеціальні пропозиції на купівлю квартир в різних житлових комплексах. Наприклад, в сучасному районі Manhattan в будинках №7,8 можна скористатись програмою розтермінування терміном до 24 місяців.

Детальну інформацію як купити квартиру в новобудові сучасного Району Manhattan дізнавайтесь за номером: (098)166-23-56