10.07.2019

Переваги інвестицій в нерухомість

Питання інвестицій, на даний момент, є доволі актуальним в Івано-Франківську. Збереження коштів методом інвестування в нерухомість – популяне явище. Детально про всі переваги такого способу розповість Аналітичний центр компанії Blago developer.

Надійність капіталовкладення
Збереження власних грошей за допомогою банківських депозитів чи цінних паперів потребують знань та ретельного вивчення для того, щоб уникнути проблем у майбутньому.
Тому багато івано-франківців віддає перевагу інвестиціям саме в нерухомість. Таке капіталовкладення дозволяє зберегти кошти, а в майбутньому ще й вигідно продати житло.

Прибутковість
Отримувати дохід практично одразу після придбання можна, придбавши приміщення комерційного призначення. Ціна оренди та період окупності залежать від обраного житлового комплексу та його розташування. Тому варто обирати сучасні житлові райони, які відповідають всім вимогам комфорту: зручність планувань, якість будівництва, наявність розвиненої інфраструктури, паркінгу та красиво облаштованої прибудинкової території. Наприклад, в сучасному районі Manhattan є комерційні приміщення різної площі, а сам комплекс будується відповідно до останніх світових тенденцій. 
Орендні ставки тяжіють до зростання, розповідають фахівці. Тому купити квартиру в новобудові – ідеальне рішення для захисту коштів. 

Доступність
Для того, щоб розпочати власний бізнес та отримувати дохід від нерухомості достатньо консультації юриста і можна приступати до пошуку клієнтів.

Вигідні програми для клієнтів
Зараз не обов’язково мати повну суму для купівлі нерухомості. Компанія Blago developer надає можливість безвідсоткового розтермінування до моменту здачі будинку в експлуатацію. Проте, при оплаті всієї суми покупець отримує знижку. 

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна сучасному районі Manhattan. Деталі дізнавайтесь за телефоном: (098) 166-23-56