06.08.2019

Як вплинули вибори на ринок нерухомості Івано-Франківська?

Попит на квартири в новобудовах активізувався – всі процеси на ринку нерухомості наберають обертів. Це пов’язано з тим, що люди повертаються з відпусток до звичного режиму та й результати виборів вже відомі, що також відігравало важливу роль при здійсненні інвестицій.

Період затишшя на ринку нерухомості Івано-Франківська вважається звичайним явищем. Як правило, цей час припадає на період відпусток - липень-серпень. Цього року причиною відкладання купівлі квартири стали ще й парламентські вибори. Політична ситуація в Україні та зміна влади сприяли тому, що інвестори відкладали купівлю квартири та очікували на кращі часи. Зараз, коли головна політична інтрига розкрита, спостерігається пожвавлення. Українці знову інвестують в нерухомість для покращення житлових умов та збереження коштів. 
Де купляють квартири іванофранківці?
Великою популярністю користуються квартири, розташовані в центрі міста. Центральну частину завжди обирають люди, які цінують час та прагнуть залишатись в центрі головних подій. Наприклад, інвестори часто віддають перевагу сучасному Району Manhattan від надійного забудовника blago developer. Район належить до бізнес-класу, а розташований поблизу історичного центру Івано-Франківська. Додатковою перевагою цього житлового комплексу є чудові краєвиди міського озера, що відкриваються з вікон квартир. 

Інтерес іванофранківців до нерухомості бізнес-класу зріс ще на початку минулого року і досі не встачає своїх позицій.
Підвищення попиту на нерухомість в Івано-Франківську
Основними факторами, які впливають на зростання попиту фахівці називають бажання іванофранківців покращити житлові умови та інвестиційні фактори: купівля квартири для перепродажу та здачі в оренду.
Конкуренція на ринку нерухомості Івано-Франківська є доволі високою. Це пов’язано з великою кількістю будівельних фірм. Проте, покупці віддають перевагу надійним забудовникам, які вже тривалий час працюють на ринку нерухомості. Окрім надійності, такі фірми пропонують широкий вибір квартир в різних житлових комплексах, мікрорайонах, а також пропонують вигідні умови купівлі з можливістю розтермінування платежів. Нагадаємо, що на усі ЖК від  Blago developer діє програма безвідсоткового розтермінування терміном до двох років. Крім цього продовжує діяти програма обміну «Хрущовка» на нову квартиру», що дає змогу власникам вторинного майна вигідно обміняти старе помешкання на квартиру в новобудові Івано-Франківська.
Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у Районі Manhattan від компанії «Blago developer».
Детальну інформацію дізнавайтесь за номером: (098) 166-23-56