20.08.2019

Як вплинуло коливання курсу валют на ринок нерухомості станом на серпень 2019 року

Вартість одного американського долара в липні коливається в межах 24,5-26 гривень. Дані показники свідчать про зміцнення української гривні в порівнянні з січнем 2019 року, коли курс долара становив 28грн. Як вплинуло коливання курсу валют на ринок нерухомості станом на серпень 2019 року розповів Аналітичний центр компанії Blago developer.

Влітку на ринку нерухомості Івано-Франківська спостерігається період затишшя. Основні причини: це час відпусток, а в 2019 році на цей період припало також коливання курсу валют.
Проте, фахівці запевняють, що такий курс долара протримається недовго. На початку наступного місяця можна очікувати знецінення української гривні до 26,5-27грн за долар.
Ситуація на ринку нерухомості склалась наступним чином: люди, які отримують дохід в гривнях можуть вигідно інвестувати в нерухомість, скориставшись літніми знижками. Частина платоспроможних українців, що отримують заробітну плану в іноземній валюті очікують підвищення курсу.
Фахівці рекомендують не відкладати купівлю квартири, адже саме зараз це можна зробити найбільш вигідно. Осінню прогнозують нестабільність на валютному ринку, яка обов’язково негативно позначиться на вартості квадратного метру в новобудовах Івано-Франківська. Якщо купити комерційне або житлове приміщення зараз, то в восени чи взимку можна буде вигідно його продати або здавати в оренду. Вигідно інвестувати можна в Район Manhattan від компанії blago developer. Тут ви можете купити комерційне приміщення або квартиру, скориставшись програмою розтермінування терміном до двох років.
На піку популярності серед нерухомості в Івано-Франківську знаходяться житлові райони з власною інфраструктурою, вигідною локацією та красивими місцями для відпочинку. До них відноситься сучасний Район Manhattan, який будується в центральній частині Івано-Франківська, поблизу міського озера. Крім того, до кінця літа можна скористатись програмою обміну «Хрущовка» на нову квартиру» від компанії Blago developer.

Купити квартиру в Івано-Франківську за програмою обміну можна у районі Manhattan від компанії Blago developer.
Детальну інформацію дізнавайтесь за номером: (098) 166-23-56.