11.09.2019

Квартира-студія: переваги, недоліки та ідеї оформлення

Особливість такого помешкання в тому, що тут не передбачено чіткого розмежування стінами, а дверей всього двоє: вхідні та в санвузол. Такий тип помешкання появився в 20-х роках минулого століття в Сполучених Штатах Америки. Таку квартиру можна вважати бюджетним варіантом, оскільки її площа, зазвичай, становить 30-40 метрів квадратних. Виділення зон в квартирі-студії можна зробити за допомогою перегородок у вигляді полиць, кольору стін чи підлоги, а також сходин, які візуально розділять кімнату. Звичайна студія поміщає в собі спальню, кухню та вітальню. За допомогою дизайнерських рішень можна вдало відокремити ці зони.

Особливість квартири-студії

Великий попит на квартири в Івано-Франківську припадають саме на однокімнатні. Часто забудовники, замість класичних однокімнатних, пропонують квартири-студії. І користується такий тип помешкання неабиякою популярністю, особливо серед самостійних, незалежних людей та молодих пар. Інвестори також часто обирають квартири-студії, адже вони ідеально підходять для здачі в оренду. 
Такі квартири розраховані для проживання однієї або двох людей. Але тут завжди багато світла та простору. Також важливо врахувати, що кухня тут об’єднана зі спальнею та вітальнею, а отже потрібно буде встановити потужну витяжку. Для людей, які люблять харчуватись в ресторані це не буде недоліком. 
Переваги квартири-студії
Експерти виділяють такі основні переваги квартир-студій:
1. Заощадження коштів. Інвестори часто віддають перевагу саме таким квартирам, а не класичній однокімнатній. Це пов’язано з невеликим метражем помешкання, і відповідно, невисокою вартістю. Також можна суттєво заощадити на комунальних платежах. 
2. Ефективне використання площі. В квартирах такого типу функціонально задіяний кожен квадратний метр, таким чином квартира здається просторішою. А відсутність стін та перегородок візуально збільшує площу. Прибирання квартири-студії не займатиме багато часу.
3. Однаковий стиль
Квартиру-студію можна виконати в будь-якому дизайнерському стилі. 
4.Гарна акустика. Саме через це такі квартири часто обирають музиканти, співаки та творчі особистості. Проте, рекомендуємо, звернути увагу на хорошу звукоізоляцію приміщення.

Недоліки квартир-студій

1. В квартирах-студіях важко зберігати великі речі через невелику площу приміщення.
2. Обмежений особистий простір. Наприклад, якщо в квартирі-студії проживатиме двоє чи троє людей, то може виникнути дефіцит особистого простору. 
3. Кухня об’єднана зі спальнею. Для того, щоб запахи від приготування їжі не потрапляли до кухні важливо встановити якісну та потужну витяжку.
4. Важко здійснити перепланування. Особливо, це стосується цегляних та панельних будинків. Перед купівлею потрібно уточнити всі деталі, що стосуються перепланування.

Дизайн квартири-студії

Єдине правило при оформленні квартири-студії, яким ви повинні керуватись – дизайн інтер’єру має бути виконаний в одному стилі. Великою популярністю зараз користується скандинавський стиль, лофт та еко-стиль. 

Якісну квартиру невеликої площі можна придбати в сучасному Районі Manhattan. Тут представлено 5 типів планувань смарт-квартир. Житловий район розташований в центральній частині Івано-Франківська, що є безумовною перевагою. Будинки будуються за монолітно-каркасною технологією, а отже, можна без проблем здійснити перепланування. В кожному будинку передбачено кімнату для зберігання велосипедів, дитячих колясок та спортивного інвентарю. Це означає, що великогабаритні речі не доведеться зберігати в квартирі. 

Як купити квартиру в сучасному районі Manhattan дізнавайтесь за номером: (098)166-23-56