12.12.2019

Що краще: власна квартира чи орендована?

В цілому світі люди діляться на два типи: ті, що живуть в орендованому помешканні та ті, що придбали власне житло. І цій статті ми спробуємо проаналізувати переваги та недоліки кожного типу житла.

Скільки обходиться оренда квартири?
Почнемо з того, що оренда квартири це зовсім не дешеве задоволення. Наприклад, в Івано-Франківську оренда однокімнатної квартири в старому будинку, але в центральній частині Івано-Франківська обійдеться орендарям орієнтовно 4000-5000грн залежно від стану квартири, а в новобудові – 5000-7000грн. У такому випадку, бюджет сім’ї на рік зменшиться на 48 000 -84 000грн.

Коли краще орендувати?
Оренда квартири підходить людям, які не планують жити в одному місті тривалий період. Для прикладу, короткотерміновий переїзд у зв’язку з роботою, навчанням чи іншими обставинами. Також орендоване помешкання часто обирають туристи.

Власне помешкання
Нерухомість завжди користувалась великою популярністю серед людей, котрі хочуть зберегти свої кошти. Власне помешкання дає впевненість в тому, що завтра з певних причин ви не залишитесь без даху над головою. Також нерухомість має тенденцію до здорожчання і в майбутньому власну квартиру можна вигідно продати, таким чином повернути собі вкладені кошти або здавати в оренду і отримувати непоганий пасивний дохід.

Скільки коштує нова квартира?
Існує думка, що купити квартиру це дорого. Давайте розберемось чи це справді так. Для прикладу, в центральній частині Івано-Франківська, в сучасному районі Manhattan можна купити однокімнатну квартиру площею від 34 м.кв. при вартості квадратного метру від 11 200грн. Забудовник пропонує вигідну програму розтермінування до 2-х років з першим внеском 30%. Виходить, що оплативши перший внесок та скориставшись розтермінуванням платежів на 2 роки щомісячний внесок становитиме всього 10690грн.

Можна зробити висновок, що оренда чи купівля квартири – вибір індивідуальний і залежить від життєвих пріорітетів та обставин.

Вигідно купити квартиру в Івано-Франківську можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer. Детальну інформацію можна дізнатись за телефоном: (098)166-23-56.