24.01.2020

Які типи квартир користуються значним попитом в Івано-Франківську?

Ринок нерухомості постійно змінюється відповідно до потреб покупців. На такі зміни впливає коливання курсу валют, цін, представлена пропозиція на ринку, розвиток технологій, зміна стилю життя людей, а також зміна вимог покупців до якості нерухомості.

 

Зокрема, зараз на ринку нерухомості Івано-Франківська присутні різні класи житла: економ, комфорт, бізнес та еліт. Якщо розглядати більш детально, то можна виділити типи квартир: класичні, smart та Lite. Яскравим прикладом в Івано-Франківську, де присутні всі типи нерухомості бізнес-класу є сучасний район Manhattan.

Аналітичний центр компанії blago developer дослідив, які класи нерухомості та типи квартир найчастіше обирали покупці в 2019 році.

 

Першу сходинку популярності в 2019 році посідають класичні двокімнатні квартири. (47%). Покупці віддають перевагу житловим комплексам з розвиненою інфраструктурою, зручною транспортною розв’язкою, наближеність до центру міста. В сучасному районі Manhattan представлені 5 типів класичних двокімнатних квартир площею від 58 квадратних метрів, а житловий район розташований в центральній частині Івано-Франківська, поблизу міського озера.

 

Почесне друге місце розділи між собою однокімнатні Lite- та Smart квартири (29%). Не зважаючи на те, що Lite-квартири – це новий формат житла, про який івано-франківці дізнались тільки наприкінці вересня 2019 року, вони встигли зарекомендувати себе, як функціональні та зручні квартири. Smart-квартири часто обирають інвестори для подальшої здачі в оренду або молоді самостійні люди.

 

Третю сходинку зайняли трикімнатні квартири (25%). Наше дослідження показало, що до вибору трикімнатних квартир покупці відносяться особливо прискіпливо. Звертають увагу на такі пункти: якість будівництва, якість віконних систем, дверей, краєвиди з вікон, локація житлового комплексу. Наприклад, в районі Manhattan фаворитом серед покупців трикімнатних квартир є помешкання в елітному будинку №4. І це не дивно, адже з вікон трикімнатних квартир в цьому будинку відкриваються дивовижні краєвиди міського озера. Будинок буде покращеного типу і належатиме до класу «еліт».

 

Купити квартиру бізнес-класу стандартного планування, типу Lite та Smart можна в сучасному районі Manhattan.


Детальну інформацію про житловий район можна за номером телефону (098) 166-23-56 або на сайті