13.03.2020

14 властивостей ідеальної квартири

Вибираючи нове помешкання, покупці хочуть отримати ідеальну квартиру, яка відповідатиме всім вимогам сучасності. Для того, щоб не помилитись Аналітичний центр компанії blago developer сформував 14 ознак, які свідчать про правильність вибору.

Фахівці у сфері нерухомості виділяють такі:
1.    Розвинена інфраструктура. Комфортне життя мешканців залежить від наближеності до важливих елементів інфраструктури: супермаркету, аптеки, ресторану, спортзалу та ін. Варто врахувати також простір для розваг та відпочинку. Наприклад, у сучасному районі Manhattan буде просторий двір площею 8000м.кв, а також на перших поверхах будинків передбачено комерційні приміщення. Це забезпечить мешканцям наявність розвиненої інфраструктури та місця для відпочинку. 

2.    Локація. Хтось обирає для себе затишне передмістя, комусь до вподоби шалений ритм міста в центрі. Золотою серединою для покупців є центральна частина міста в поєднанні з наближеністю до природи. В Івано-Франківську покупці часто обирають сучасний район Manhattan саме через розташування, адже до міського озера всього 7 хвилин, а до центру – 15. Це ідеальне місце для життя!

3.    Густота населення. Відстань між будинками в житловому комплексі повинна становити не менше 25-ти метрів. Це забезпечить комфорт проживання. А мешканцям не буде видно, що відбувається за вікном у сусідів.

4.    Якісний та надійний ліфт. Додатковою перевагою буде наявніст двох ліфтів у будинку або, наприклад, одного вантажопідйомністю 1000кг.

5.    Зараз основною з вимог сучасного покупця при виборі нового житлового комплексу є наявність паркінгу або великої кількості паркомісць. 

6.    Надійна система безпеки. Турбуючись про майбутніх мешканців, забудовники передбачають відеонагляд у дворі ЖК та цілодобову охорону.

7.    Якісні будівельні матеріали. Це свідчить про довговічність будівлі та надійність будівельної компанії.

8.    Прозора документація. Всі дозвільні документи на будівництво забудовник повинен пред’явити на вимогу покупця.  

9.    Енергоефективні будинки: утеплення фасаду, даху.

10.    Якісна вентиляція. 

11.    Функціональне планування квартир. Цей факт допоможе майбутнім мешканцям спланувати життєвий простір, використовуючи кожен квадратний метр з максимальною користю.

12.    Якісні вхідні двері та віконні системи у квартирі. 

13.    Використання сучасних інженерних та архітектурних рішень.

14.    Опція вільного планування. Це дозволить майбутнім мешканцям спланувати квартиру, відповідно до всіх потреб. 
Купити квартиру від надійного забудовника blago developer для вдалих інвестицій можна у сучасному районі Manhattan.