16.04.2020

Як вигідно інвестувати кошти?

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Україні та світі внесла корективи у діяльність бізнесу, призупинивши роботу деяких підприємств повністю або змусивши перейти в режим онлайн. Це, в свою чергу, серйозно вплинуло на світову економіку. Інвестори стараються знайти вигідні способи інвестувати свої гроші. Що зараз відбувається та куди вигідно інвестувати гроші досліджував аналітичний центр компанії blago developer.

 

Багато країн готуються до кризи. Україна не виняток. Першими симптомами для українців стали валютні коливання. Багато хто вважає найкращим способом зберегти свої гроші – відкласти їх на рахунку, а ще краще в іноземній валюті. Проте, експерти зазначають, що вже у найближчому майбутньому може розпочатись контрольована інфляція, сукупне знецінення грошей. Це означає, що купівельна спроможність грошей знижуватиметься. 

Інвестиції в нерухомість – один з найнадійніших та перевірений багатьма кризами метод збереження коштів. Вклавши гроші у квадратні метри ви збережете свої заощадження, а у довгостроковій перспективі примножите їх. Це пояснюється тим, що вартість нерухомості постійно зростає. 

Ціни на нерухомість ще суттєво не змінились порівняно з минулим роком. Проте, як зазначають експерти, така ситуація протримається недовго і вже у другому кварталі 2020 року слід очікувати зростання ціни на 10-14%. Певною мірою це пов’язане з курсом закордонної валюти, який впливає на вартість будівельних матеріалів. 

Як вигідно інвестувати в квадратні метри?

Експерти рекомендують купляти квартири у зданих будинках або на стадії здачі. Це знижує ризики втратити грошей. В Івано-Франківську об’єктом з готовими до ремонту квартирами є сучасний район Manhattan. Цей комплекс розташований в центрі міста, неподалік паркової зони та міського озера. Інвестори обирають об’єктом своїх інвестицій Manhattan і за те, що тут доступний великий вибір планувань квартир: бізнес, еліт, smart та lite, а  будинки будуються за останніми світовими технологіями.

Для повного відчуття безпеки слід укладати угоду про купівлю нерухомості з надійним забудовником. Рекомендуємо обирати компанію, яка працює на ринку тривалий час і має хорошу репутацію. В Івано-Франківську надійним забудовником з вісімнадцятирічним досвідом є blago developer. Компанія успішно вистояла перед економічною кризою 2008-2009 та 2013-2014 років. А зараз на період карантину чітко налагодила віддалену роботу працівників та здійснює продаж квартир онлайн. 

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у сучасному районі Manhattan.