05.06.2020

Стартував продаж квартир у будинку Lite2 сучасного житлового Району Manhattan!😎

А це означає, що протягом найближчого часу будуть діяти МЕГА вигідні умови на купівлю омріяної квартири!🥰

Поспішайте скористатись вигідними умовами! 
Телефонуйте вже зараз за номером (098)166-23-56

Lite-квартири - це щось середнє між звичайними квартирами та smart-квартирами. Їх суть полягає в тому, що це оптимальний формат житла без нічого зайвого, але зі всім потрібним. В чому їхня родзинка думаєте ви? Давайте детальніше розберемось з таким типом квартир. 

Планування lite-квартир розробляються відповідно до передових концепцій організації життєвого простору.  Це потрібно для того, щоб добитись максимального використання кожного квадратного метру і функціонально правильно спланованого життєвого простору.  Якщо у smart-квартирах це робиться для того, щоб зробити однокімнатну квартиру максимально зручною, то у lite-квартирах наші архітектори зробили те саме тільки з двокімнатними та трикімнатними квартирами.  Відповідно ми отримуємо двокімнатні квартири площею від 50 м2 і трикімнатні площею від 67 м2, у яких кожен квадратний метр максимально функціональний, а всі неробочі зони та глухі кути мінімізовані як такі, що не задовольняють потреб сучасного стилю життя. Таким чином покупець не переплачує за зайві квадратні метри, а у майбутньому економить на утриманні квартири. 

У Lite квартирах немає зайвих квадратних метрів, тут немає преміум опцій. Немає того, що дорого коштує, але не завжди є потрібним. Тут є тільки те, чого ви прагнете, те що необхідне для щасливого життя!
Купити Lite-квартиру можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer.