19.08.2020

Кліматизація квартир в новобудовах

З плином часу покупці квартир ставляться до вибору нерухомості більш вимогливо. Нещодавно найбільше значення мала вартість квартир, тоді як зараз на першому місці – зручність та комфорт. Для кожного ці поняття мають своє значення, але стан квартири, мікроклімат помешкання – важливий однаково для всіх. Хороші забудовники дбають про якісний клімат помешкання ще на стадії проектування нового житлового комплексу

В багатоквартирних будинках найчастіше передбачено природну систему вентиляції, яка складається з вертикального збірного каналу та бічних відгалужень. Таким чином, в квартирах забезпечується постійний потік свіжого повітря.

Температурний контроль у квартирі також відіграє важливу роль. Взимку в квартирі має зберігатись тепло, а влітку, навпаки, прохолода. Це забезпечується, зокрема, завдяки якісній системі кондиціонування.

Проте, на клімат у квартирі впливає багато інших факторів, окрім вентиляції та кондиціонування.

Будівельні матеріали

Цілком зрозуміло, що будівельні матеріали, які використовує забудовник відіграють далеко не останню роль при створенні належного мікроклімату в квартирі. Стіни повинні утримувати тепло всередині і не пропускати холод. Наприклад, в районі Manhattan зовнішні стіни зведені з керамічного блоку. Цей матеріал володіє низькою теплопровідністю. Її забезпечує наявність пустот, які мають оплавлену поверхню і замкнутий простір. Коефіцієнт теплопровідності цегли становить 0,56-0,95, в керамічних блоків цей показник як мінімум удвічі кращий – 0.23 Вт/мК.

При виготовленні керамічних блоків використовуються тільки натуральні компоненти, а отже вони є екологічно нешкідливими.

Якісні вікна

Щоб в квартирі було достатньо природного світла забудовники монтують в своїх житлових комплексах великі панорамні вікна. Розповімо детальніше про вікна в сучасному районі Manhattan.

Тут встановлені панорамні металопластикові та алюмінієві вікна: склопакет товщиною 36 мм (три скла) сприяє зменшенню рівня шуму з вулиці на 90%. Зовнішнє скло Guardian HP Neutral є мультфункціональним та гартованим, володіє ударостійкими властивостями, зменшує процент потрапляння інфрачервоного проміння на 42% чим зберігає в квартирі комфортні кліматичні умови. А взимку скло працює як енергозберігаюче, не випускаючи тепло з квартири.

Такі вікна пропускають максимальну кількість денного світла в квартиру та є безпечними. Мешканці квартир почуватимуться чудово!

Двері

Для максимального комфорту мешканців квартири вхідні двері повинні володіти високим рівнем звуко- та теплоізоляції. Наприклад, в сучасному районі Manhattan встановлені вхідні двері класу «преміум». Зовнішня та внутрішня сторона дверей виконані з вологостійкої мдф-накладки товщиною 16мм, а всередині встановлено плиту з пресованої мінеральної вати, що свідчить про високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Під мдф-накладкою знаходиться сталевий лист товщиною 0,8мм, тобто вони є безпечними та надійними.

Купити квартиру з відмінним мікрокліматом можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer.