16.12.2020

Чого очікувати на ринку нерухомості Івано-Франківська у першому кварталі наступного року

2020 рік виявився непростим для всіх. Пандемія, причинена Covid-19, внесла корективи в життя кожного мешканця Івано-Франківська. Як це вплинуло на ринок нерухомості та чого очікувати в першому кварталі 2021 року? Аналітичний центр компанії blago developer досліджував дане питання.

Експерти з нерухомості зазначають, що попит на квартири в першому кварталі 2021 року залишиться доволі високим. Зрозуміло, що багатьох людей тривожить ситуація з пандемією. Саме тому активно обирають нерухомість для вкладення своїх коштів. Це надійний, перевірений часом, спосіб, адже нерухомість вважається одним з найстабільніших активів.

За зростанням попиту на нерухомість на початку 2021 року варто очікувати підняття вартості квадратних метрів. Експерти прогнозують розмір зростання на 2-6%. Точно спрогнозувати проблематично через нестабільну ситуацію з поширенням пандемії та способами її подолання. Ще однією причиною зростання цін на нерухомість є збільшення вартості будівельних матеріалів. Останні, за словами експертів, у 2021 році можуть зрости на 7-11%.

В аналітичному центрі blago developer проаналізували вподобання мешканців Івано-Франківська у цьому році та спрогнозували, що у першому кварталі 2021 року популярністю найбільше користуватимуться готові до ремонту квартири бізнес-класу. Такі є в сучасному районі Manhattan. Житловий комплекс розташований в центральній частині Івано-Франківська та неподалік озера.

Зауважимо, що у сучасному районі Manhattan доступні як готові до ремонту квартири, так і на стадії будівництва. Це зручні помешкання класу «бізнес» по ціні від 12500 гривень з квадратний метр.

Фахівці рекомендують не відкладати купівлю на тривалий час. Адже, в новорічно-різдвяний період забудовники пропонують своїм клієнтам вигідні акційні пропозиції. Зокрема, у сучасному районі Manhattan до 31 грудня 2020 року діє знижка -500 гривень на кожному метрі квадратному, а до Миколая (тільки до 19.12.2020) дарують кешбек 2% від внесеної оплати.