16.02.2021

Які квартири та в яких частинах Івано-Франківська найчастіше купували в 2020 році?

2020 рік так чи інакше вплинув на всіх іванофранківців, змінив спосіб життя, смаки, а для декого зміни відбулись і в професійній діяльності. Адже карантин, спричинений вірусом Ковід-19 так чи інакше залишив відбиток на кожній сфері діяльності.

2020 рік так чи інакше вплинув на всіх іванофранківців, змінив спосіб життя, смаки, а для декого зміни відбулись і в професійній діяльності. Адже карантин, спричинений вірусом Ковід-19 так чи інакше залишив відбиток на кожній сфері діяльності.

Зміни відбулись і при виборі нерухомості. Які саме квартири обирали найчастіше іванофранківці в 2020 році аналізували фахівці аналітичного центру blago developer.  
При виборі квартири, покупці багато уваги приділяють наявності на території комплексу або ж поблизу розвиненої інфраструктури: крамниць, аптек, салонів краси, ресторанів та кав’ярень, фітнес-центрів та ін. Велике значення також відіграють планування квартир: розумне зонування приміщення, панорамні вікна та можливість здійснити перепланування. Почали більше цінувати наближеність до рекреаційних зон, парків, озера, місць для занять спортом, а також близькість до центру міста. 

Найбільшою популярністю серед покупців у 2020 році користувались одно- та двокімнатні квартири бізнес-класу у центральній частині Івано-Франківська. Багато покупців обирали такі квартири у сучасному районі Manhattan. Адже, тут планування спроектовані з урахуванням максимальної функціональності. А також представлені квартири різного формату: lite, smart, класичні та еліт. 

Зросла популярність на квартири з готовим ремонтом. У цьому випадку всі ремонтні роботи переходять на забудовника. Це і обробка стін, їх штукатурення, фарбування або клеєння шпалер, монтаж підлоги (ламінату або паркету), електромонтажні роботи тощо.

Фахівці аналітичного центру blago developer проаналізували, що купуючи готову квартиру з ремонтом, покупець економить до 30%, ніж у випадку самостійного виконання ремонтних робіт.  

Обираючи квартиру в житловому комплексі, покупці нерухомості Івано-Франківська у 2020 році найчастіше звертали увагу на такі критерії: 

-  Зручне транспортне сполучення з центром містом;
-    Розташування комплексу поблизу рекреаційних зон: парку, зелених зон та озера;
-    Власна розвинена інфраструктура: освітня, розважальна, торгова.

Сучасний район Manhattan відповідає всім цим критеріям. В цьому комплексі передбачено чудову розвинену інфраструктуру, близькість до міського озера та центру Івано-Франківська. 

Квартири бізнес-класу в центрі Івано-Франківська також часто обирають для інвестицій. З метою майбутнього перепродажу або здачі в оренду комерційних або житлових приміщень. Вартість квадратного метру щороку зростає у вартості, таким чином це допомагає зберегти капіталовкладення і отримувати хороший дохід. 
Для отримання детальної інформації про район Manhattan телефонуйте за номером (098)166-23-56.